Drošība

Uzticamība

Resursu ekonomija

Iekārtu efektivitāte

Kombainu diagnostika

Mobilās tehnikas diagnostika Mobilās tehnikas diagnostika Mobilās tehnikas diagnostika

Kā zināms, rudens sezona lauksaimniecībā ir viens no saspringtākajiem laikiem gadā, tādēļ speciālisti aicina veikt kombainu un citas tehnikas diagnostiku vēl pirms sezonas sākuma. Tādā veidā izvairīsieties no lieka satraukuma un ietaupīsiet gan laiku, gan līdzekļus.

Plānots remonts vienmēr ir lētāks nekā neparedzēts. Veicot savlaicīgi kombainu diagnostiku, var izvairīties no neparedzētas dīkstāves sezonas laikā, kas tad varētu radīt ievērojamus zaudējumus. Diagnostika pirms sezonas sniedz iespēju pasūtīt rezerves daļas no piegādātājiem par izdevīgākām cenām un veikt remonta darbus augstākā kvalitātē. Kā pēdējos gados novērots, rudeņi ir nokrišņiem bagāti, līdz ar to kulšanas laiks ir īsāks. Katras dīkstāves cena ir augsta; ja vidējais ražas novākšanas temps graudiem ir 10t/h, naudas izteiksmē tas līdzinās 1500 Ls/h. Novācot ražu savlaicīgi, gan samazinās graudu žāvēšanas izmaksas, gan tiek nodrošināti augstāki ražas kvalitātes rādītāji.

Kombaina pārbaude ietver gultņu, reduktoru, sūkņu diagnostiku un kopējā tehniskā stāvokļa pārbaudi. Kaltēs un uzglabāšanas kompleksos tiek diagnosticēti elevatori, transportieri, tīrīšanas iekārtas un ventilatori. Izmantojot vibrodiagnostiku, termogrāfiju, ultraskaņas un cita veida pārbaudes, problēmas var noteikt jau sākuma fāzē, kad tās ārēji vēl nav pamanāmas, piemēram, gultņu defektus, mikroplaisas vārpstām, rotoriem, reduktoru zobratu problēmas, kā arī pastiprinātas vibrācijas iemeslus.

Par uzņēmumu:

SIA TestGeneral specializējies industriālās un lauksaimniecības prognozējamās diagnostikas servisā, un tam šajā jomā ir ilggadēja pieredze. Pieprasītākie pakalpojumi lauksaimniecības sektorā ir diagnostika kombainiem un kaltēm. Uzņēmums nepārstāv detaļu tirgotāju intereses, kas ļauj saimniekiem iegūt objektīvu informāciju par tehnikas stāvokli. SIA TestGeneral veic balansēšanas un centrēšanas darbus objektā bez iekārtas demontāžas, kas ir aktuāli arī lauksaimnieku tehnikai: smalcinātājiem, pļaujmašīnām, ventilatoriem,” norāda uzņēmuma vadītājs Mārtiņš Kleins.